Spinel
Szwalnia z wieloletnim
doświadczeniem
Haft
Druk DTG
Cięcie laserowe
Haft komputerowy
Haft komputerowy jest najbardziej szlachetną i trwałą metodą znakowania.
tel: +48 730 019 990

Haft komputerowy

Oferujemy Państwu kompleksową usługę od zaprojektowania wzoru hafciarskiego po jego wykonanie na odzieży. Ta metoda personalizacji odzieży zapewni państwu trwałość i wysoką jakość w każdych warunkach użytkowania.

Wykonujemy również emblematy, naszywki oraz haft na ręcznikach.
Trwałość
Eleganckie i efektownie wyglądające zdobienia
Szeroki wybór nici od zwykłych przez matowe fluorescencyjne metalizowane po specjalistyczne jak trudnopalne.
druk cyfrowy DTG
Jedną z najnowocześniejszych technik znakowania odzieży jest druk cyfrowy DTG, który z niezwykła precyzją i dokładnością oddaje nawet drobne elementy projektu.
tel: +48 730 019 990

druk cyfrowy DTG

DTG (direct to garment printing lub digital to garment printing) jest to technologia druku cyfrowego bezpośrednio na tekstyliach. Można ją porównać do wydruku na tradycyjnej drukarce atramentowej. Jednak głowice drukujące i przede wszystkim tusze są zmodyfikowane i dostosowane do druku na tkaninach.

Poprzez wykorzystanie odpowiednich głowic nadruk DTG w efekcie końcowym wyróżnia się na ubraniu, jest znacznie trwalszy niż sitodruk czy folia. Ponadto wydruk DTG nie daje efektu "grubości" nadruku.

Najważniejszą zaletą nadruku DTG jest brak kosztów związanych z przygotowaniem szablonu druku oraz możliwość natychmiastowego, bezpośredniego zadruku tkaniny.

Drukowanie na koszulkach (lub innych materiałach) odbywa się bez bezpośredniego kontaktu głowicy z podłożem. Dzięki temu odwzorowanie obrazu jest jeszcze lepsze a wydruk posiada soczyste kolory.
Trwałość
Cyfrowa jakość druku
Szybka realizacja
Opłacalność przy małych ilościach
Farby z certyfikatem Oeko Tex standard 100
Bezpieczne dla człowieka dzieci i niemowląt
cięcie laserowe
 
tel: +48 730 019 990

cięcie laserowe

Nasza firma oferuje wycinanie laserowe takich materiałów jak sklejka, skóra, plexi, filc, tkaniny i wiele innych. Dzięki laserowi mamy zawsze pożądany kształt i wysoką jakość nawet bardzo skomplikowanych elementów.

W procesach przetwarzania tkanin laser wyróżnia się wyjątkową precyzją i elastycznością. Wiązka laserowa w procesie wycinania topi materiał. Efektem cięcia laserowego są gładkie, idealnie wykończone brzegi.

Wykorzystanie wiązki lasera do cięcia tkanin jest coraz częściej doceniana w branży modowej. Dzieje się tak dzięki możliwości uzyskiwania precyzyjnych i bardzo złożonych kształtów, które są ograniczone tylko zleconym projektem.
Szybka realizacja
Duże pole cięcia 1600 x 800
Wysoka jakość
Konkurencyjne ceny
Wycinanie laserowe sklejki
Dlaczego wybrać nas?
Nasza firma powstała w roku 1993. Zapewniamy kompleksowe usługi od projektu odzieży przez krojenie, szycie, zdobienie czy personalizację produktów metodami takimi jak haft czy druk. Kończąc na przygotowaniu wyrobu gotowego do sprzedaży.
Informacje
Oferta
  • Tworzenie wzorów hafciarskich
  • Haft komputerowy na maszynach Tajima TFSN i TFGN
  • Usługi szwalnicze digitalizacja i stopniowanie form
  • Krojownia automatyczna
  • Dziewiarki Marki Stoll
  • Cięcie laserowe textyliów
Wykonanie strony WWW - Devilart